Garažo vartai  
Kiemo vartų automatika  
Pramoniniai vartai  
Krovimo technika  
Durys  
Akcijos  
     
 
  8-600-29725
   
 
  info@pyto.lt
   
  Panevėžys
   
 

 

   
  PRODUKTAI / Garažo vartai / Segmentiniai
 
   
 
 
 

Segmentiniai garažo vartai LPU 40
Maksimali šilumos izoliacija!

Vokiečių firmos "HÖRMANN" plieniniai segmentiniai (sekcijiniai) garažo vartai LPU 40 su apšiltinimu.

Segmentai su horizontaliais grioveliais, iš karštai cinkuoto ir valcuoto plieno. Iš išorės plieno paviršius - medžio faktūros imitacija (standartiniam variante). 42 mm storio putų poliuretano, neišskiriančio freono apšiltinimo sluoksnis. Vertikalios ir horizontalios dvigubos kreipiamosios - iš karštai cinkuoto plieno.

Svorio balansavimas: cinkuota sraigtinė spyruoklė su būgnu lynu (kreipiančiųjų variantas N). Visi tarpikliai iš atsparos šalčiui EPDM gumos: grindų, šonų, sąramos ir tarpsegmentiniai.

Reguliuojami ratukai, atsparūs nusitrynimui (užpatentuoti Europoje).

Antikorozinė garantija 10 metų. Montavimas už angos. Apsauga nuo pirštų prispaudimo iš vidaus ir išorės. Kiekviena vartų dalis yra pagaminta kaip optimalios apsaugos nuo pirštų prispaudimo elementas. Įkišti tarp vartų pirštus neįmanoma bet kurioje vartų pozicijoje. Šią vidaus ir išorės pirštų apsaugą (europos patentas) turi tik HOERMANN firmos vartai.

Vartų elektrinės pavaros bėgis yra apsaugotas nuo dulkių patekimo ant judančių dalių. Aukštos kokybės krumpliuoto diržo dėka, pavara nesukelia jokio triukšmo, veikia labai tyliai. Standartinėje komplektacijoje yra apsauga nuo prispaudimo vartams judant žemyn, reaguoja labai jautriai, taip pat 1 - as distancinio valdymo pultelis ir integruotas į automatiką stacionarus mygtukas

 

 

   
   
 
 
 
 
 

Segmentiniai garažo vartai EPU 40
Optimaliausias kainos ir kokybės santykis!

Vokiečių firmos "HÖRMANN " plieniniai segmentiniai (sekcijiniai) garažo vartai EPU su apšiltinimu.

Segmentai su horizontaliais grioveliais, iš karštai cinkuoto ir valcuoto plieno. Iš išorės plieno paviršius - medžio faktūros imitacija, viduje 42 / 20 mm storio putų poliuretano, neišskiriančio freono, poliesterinė abiejų pusių danga. Vertikalios ir horizontalios dvigubos kreipiamosios - iš karštai cinkuoto plieno be suvirinimo siūlių.

Kiekvienoje pusėje dvigubi tempimo spyruoklių mechanizmai ir dvigubi lynai (kreipiančiųjų variantas Z). Svorio balansavimas: cinkuota sraigtinė spyruoklė su būgniniu lynu (kreipiančiųjų variantas N). Visi tarpikliai iš atsparios šalčiui EPDM gumos: grindų, šonų, sąramos ir tarpsegmentiniai.

Reguliuojami ratukai, atsparūs nusitrynimui (užpatentuoti Europoje). Juodos polimerinės išorinės rankenos(standartinė komplektacija), spyna su savaime užsifiksuojančia sklende rankinio pakėlimo vartams (užpatentuota Europoje).

Montavimas už angos.Kiekviena vartų dalis yra pagaminta kaip optimalios apsaugos nuo pirštų prispaudimo elementas.Įkišti tarp vartų pirštus neįmanoma bet kurioje vartų pozicijoje.

Vartų elektrinės pavaros ProMatic bėgis yra apsaugotas nuo dulkių patekimo ant judančių dalių. Aukštos kokybės krumpliuoto diržo dėka, pavara nesukelia jokio triukšmo, veikia labai tyliai. Standartinėje komplektacijoje yra apsauga nuo prispaudimo vartams judant žemyn, reaguoja labai jautriai, taip pat 1 - as distancinio valdymo pultelis ir integruotas į automatiką stacionarus mygtukas.

  • Antikorozinė garantija 10 metų.

Apsauga nuo pirštų prispaudimo iš vidaus ir išorės

 

   
   
 

 Kai reikia patikimumo, bet nereikia šilumos!

Vokiečių firmos "HÖRMANN" plieniniai vienasieniai (sekcijiniai) garažo vartai ETE 40 nešiltinti.

Segmentai su horizontaliais grioveliais, iš karštai cinkuoto ir valcuoto plieno. Iš išorės plieno paviršius – “woodgrain” išspaudimas, kuris yra atsparus nudilimui. Viduje yra kasetės kurių dėka segmentai yra ypač stabilios konstrukcijos, atsparumas vėjui 2-oji atsparumo klasė ( pagal EN 12424) atsparumas ugniai A2 nedegi (pagal DIN 4102). Vertikalios ir horizontalios dvigubos kreipiamosios - iš karštai cinkuoto plieno be suvirinimo siūlių.

Svorio balansavimas: cinkuotos spyruoklė.

Reguliuojami ratukai, atsparūs nusitrynimui (užpatentuoti Europoje).

Antikorozinė garantija 10 metų. Montavimas už angos. Apsauga nuo pirštų prispaudimo iš vidaus ir išorės. Kiekviena vartų dalis yra pagaminta kaip optimalios apsaugos nuo pirštų prispaudimo elementas. Įkišti tarp vartų pirštus neįmanoma bet kurioje vartų pozicijoje. Šią vidaus ir išorės pirštų apsaugą (europos patentas) turi tik HÖRMANN firmos vartai.

Vartų elektrinės pavaros bėgis yra apsaugotas nuo dulkių patekimo ant judančių dalių. Aukštos kokybės krumpliuoto diržo dėka, pavara nesukelia jokio triukšmo, veikia labai tyliai. Standartinėje komplektacijoje yra apsauga nuo prispaudimo vartams judant žemyn, reaguoja labai jautriai, taip pat 1 - as distancinio valdymo pultelis ir integruotas į automatiką stacionarus mygtukas

Segmentinių garažo vartų charakteristikos pagal Europos normą 13241-1
galioja nuo 2005 m. gegužės 1 d.

 

   
 

 

Šilumos izoliacija:

Plieniniai garažo vartai, dvisieniai 42/20 mm (EPU 40)
Vartų tiesinis segmentas

U = 1,00 W/m2 K

Vartų visa plokštuma

U = 1,36 W/m2 K

Sumontuoti vartai*

U = 1,80 W/m2 K

Plieniniai garažo vartai, dvisieniai 42 mm (LPU 40)
Vartų tiesinis segmentas

U = 0,50 W/m2 K

Vartų visa plokštuma

U = 0,90 W/m2 K

Sumontuoti vartai*

U = 1,30 W/m2 K

Plieniniai garažo vartai, vienasieniai (LTE/ETE)
Vartų tiesinis segmentas

U = 6,00 W/m2 K

Sumontuoti vartai*

U = 6,40 W/m2 K

Garažo vartai su medienos masyvu
Vartų tiesinis segmentas

U = 2,50 W/m2 K

Sumontuoti vartai*

U = 2,90 W/m2 K

Garso izoliacija

Plieniniai vartai, vienasieniai

 

R = maždaug 20 dB

Plieniniai vartai, dvisieniai 42/20 mm

 

R = maždaug 21 dB

Plieniniai vartai, dvisieniai 42 mm

 

R = maždaug 22 dB

Sandarumas
Oras:  
Plieniniai garažo vartai, vienasieniai 0* klasė
Plieniniai garažo vartai, dvisieniai su grioveliais (be L-griovelių) 2 klasė
Plieniniai garažo vartai, dvisieniai su kasetėmis ir L-grioveliais 3 klasė
Vartai medienos masyvo 0* klasė
Vanduo:  
Plieniniai garažo vartai, vienasieniai Klasė 0*
Plieniniai garažo vartai, dvisieniai Klasė 3 **
Vartai medienos masyvo Klasė 0*
* vartai su ventiliacinėmis angomis, pagal užsakymą 2-3 klasės
** vandens slėgis iki 70 Pa
Atsparumas vėjui:  
Plieniniai garažo vartai, vienasieniai 2 klasė
Plieniniai garažo vartai, dvisieniai 42/20 mm 3 klasė
Plieniniai garažo vartai, dvisieniai 42 mm 3 klasė
Vartai medienos masyvo 3 klasė

Didesnis atsparumas vėjui-klasės pagal užsakymus

* U išmatavimai galioja sumontuotiems garažo vartams nuo 10 m², be įstiklinimo.
Hörmann garažo vartams aktualios keturios charakteristikos jau dabar yra patikrintos ir įvertintos sertifikatu. Renkantis garažo vartus jos yra nemažiau svarbios negu saugumo reikalavimai.
Pavyzdžiui, šilumos ir garso izoliacija garažams su dirbtuvėmis, sandarumas priešvėjinėje pusėje ir atsparumas vėjui garažams esantiems ypatingai vėjuotuose regionuose.

   
   

 

 

Visos teisės saugomos @ UAB "PYTO" Panevėžys - Garažo vartai - Kiemo vartų automatika - Pramoniniai vartai - Krovimo technika - Durys

UAB “PYTO” - oficialus "Hörmann Lietuva" atstovas.