horman
 
 
     
Garažo vartai  
Kiemo vartų automatika  
Pramoniniai vartai  
Krovimo technika  
Durys  
Akcijos  
     
 
  8-600-29725
   
 
  uabpyto@gmail.com
   
  Panevėžys
   
   

 

   
  PRODUKTAI / Kiemo vartų automatika
 
   
 

Atveriamų kiemo vartų automatikas

Vokiečių firmos "HÖRMANN" automatika "RotaMatic", atveriamiems kiemo vartams.
Automatika pritaikyta atveriamiems kiemo vartams kurių plotis gali siekti ir 14000mm., aukštis 2500mm (rekomendacinis)., masė iki 1000 kg vienos varčios.
Maitinimas 220-240 V, dažnis 50 Hz, galia 0,25 KW
Elektroninis valdymas: valdymo sistema yra atskiroje dėžutėje apsaugos klasė IP 65 įtampa 24 V, elektros variklio apsaugos klasė IP44 ir įtampa 24 V, automatikos atjungimas reguliuojasi atskirai abiejų krypčių judėjimui. Reguliuojamas švelnus sustojimas, automatikoje yra mechaninis pagrindinis išjungėjas vartams užsidarant, taip pat yra įmontuotas automatinis kiemo vartų užsidarymo mehanizmas (čia reikalingos foto akys). Esant vartams iš dviejų varčių, galima vieną varčią naudoti kaip atskirą, praėjimui.
Bazinė komplektacija: Dvi alkūnės, valdymo blokas, distancinis pultelis su dvejais mygtukais, atskiras vieno kanalo imtuvas. Kiekvienas pultelis yra užkoduotas gamykloje individualiai vienas iš trilijono galimų kodų.
Korpusas: korpusas pagamintas iš aliuminio, atsparus atmosferos poveikiui
Tvirtinimo detalės: tvirtinimas gaminamas iš nerūdijančio plieno.

   
 
   
 

Vokiečių firmos "HÖRMANN" automatika "LineaMatic", nuvažiuojantiems į šoną kiemo vartams.
nuvažiuojantiems į šoną kiemo vartams kurių plotis ne daugiau kaip 8000mm., aukštis ne daugiau kaip 2000mm (rekomendacinis)., masė ne daugiau kaip 500 kg.
Maitinimas 220-240 V, dažnis 50 Hz, galia 0,25 KW
Elektroninis valdymas: valdymo sistema kartu su varikliu dėžutėje, apsaugos klasė IP 54 įtampa 24 V, elektros variklio apsaugos klasė IP 54, automatikos atjungimas reguliuojasi atskirai abiejų krypčių judėjimui. Reguliuojamas švelnus sustojimas, automatikoje yra mehaninis pagrindinis išjungėjas vartams užsidarant, taip pat yra įmontuotas automatinis kiemo vartų užsidarymo mehanizmas (čia reikalingos foto akys). Greitis 0,18 m/sek.
Bazinė komplektacija: Variklis, valdymo blokas, krumpliastiebis, distancinis pultelis su dvejais mygtukais, atskiras vieno kanalo imtuvas. Kiekvienas pultelis yra užkoduotas gamykloje individualiai vienas iš trilijono galimų kodų.
Korpusas: korpusas pagamintas iš aliuminio, atsparus atmosferos poveikiui.
Tvirtinimo detalės: tvirtinimas gaminamas iš nerūdijančio plieno.

Papildoma komplektacija

  1. Klavišinis jungiklis
  2. Foto akys
  3. Švyturėlis

Vokietijos kompanijos „Hörmann" požeminė pavara „DTU" skirta vienos ar dviejų varčių vartams. Varčios aukštis iki 2500 mm plotis 2500, varčios svoris 500 kg. Kai varčios plotis daugiau nei 1500 mm, rekomenduojama elektrin4 spyna. Kai varčia nėra aklina, elektrinė spyna yra būtina. Max atsidarymo kampas 90 laipsnių (standartas), su specialiais priedais 140 laipsnių. Elektromechaninė variklio apsaugos klasė IP 67, maitinimas 230-240 V. Valdymas: atskirame korpuse IP 55, valdymas mikroprocesorių pagalba, dvigubas 7-ių simbolių rodymas, atjungimo automatika nustatoma soft funkcija. Jei yra dviejų sąvarų, viena varčia gali būti statinė.

Į komplektą ieina: Pavaros 2 vnt., valdymo blokas 1 vnt., distancinio valdymo pultelis "HSM 4" 1 vnt., fotoakys 2 kompl., švyturėlis 1 vnt.

   
 
   
   

Visos teisės saugomos @ UAB "PYTO" Panevėžys - Garažo vartai - Kiemo vartų automatika - Pramoniniai vartai - Krovimo technika - Durys

UAB “PYTO” - oficialus "Hörmann Lietuva" atstovas.