horman
 
 
     
Garažo vartai  
Kiemo vartų automatika  
Pramoniniai vartai  
Krovimo technika  
Durys  
Akcijos  
     
 
  8-600-29725
   
 
  uabpyto@gmail.com
   
  Panevėžys
   
   

 

   
  PRODUKTAI / Durys
 
   
 

Geriausias pasirinkimas apsaugant patalpą nuo ugnies!

Priešgaisrinės durys T 30

Vokiečių firmos “HÖRMANN” ugnį sulaikančios, plieninės su apšiltinimu durys, Standartinė komplektacija: durys tiekiamos paruoštos montavimui, statomos iš kairės arba iš dešinės, sąvara 45mm. storio, skardos storis 0,9mm. su akmens vatos izoliaciniu užpildu ir plieniniu sustiprinimu, iš dviejų pusių falcuotom briaunom. Paviršius : cinkuotas ir gruntuotas,padengtas miltelių sluoksniu, pilkšvai baltas (pagal RAL 9002). Stakta speciali kampuota, keturių pusių, storis 2.0mm., su visapusiu EPDM sandarinimo profiliu ir pritvirtintais diubeliniais tvirtinimo elementais, paviršius cinkuotas ir gruntuotas, padengtas miltelių sluoksniu, spalva-tokia pati kaip ir durų. Apatinis kraštas: su arba be apatinės atramos (lengvai pašalinama). Sandarinimas: 4 pusių EPDM sandarinimo profilis (tiekiamas nepritvirtintas). Spyna: įleistinė spyna, kurios liežuvėlį galima atstumti pasukus raktą, su paprastu liežuvėliu, rakto spyna ir raktu (paruošta profiliniam cilindrui). Rankenų komplektas: apvalaus profilio rankenos iš plieno, aptraukto juoda plastmase (tvirtai sujungtos su skydeliu ir lenkiamos), tinkamos paprasto liežuvėlio raktams ir profiliniams cilindrams. Vyriai: konstrukciniai vyriai su spyruokline įvore ( užsidaro ne savaime). Garso izoliacija Rw= 39 dB pagal DIN 52210 (laboratoriniai duomenys); Šilumos izoliacija U=1,9 W/m² pagal DIN 52619 (laboratoriniai duomenys).
Gaminiai yra sertifikuoti Lietuvoje.

 

 
   
   
   
 

Vokiečių firmos “HÖRMANN” vidinės plieninės su koriniu užpildu durys.

Serijinės gamybos elementai:
Durys tiekiamos paruoštos montavimui, statomos iš kairės arba iš dešinės, sąvara 40mm. storio, skardos storis 0,6mm.su koriniu izoliaciniu užpildu ir plieniniu sustiprinimu, iš trijų pusių falcuotom briaunom, paviršius cinkuotas ir gruntuotas, padengtas miltelių sluoksniu, baltas (pagal RAL 9016). Stakta iš trijų pusių, sandarinimo profilis iš EPDM gumos, pritvirtintos apatinės vyrių dalys ir inkarai plytinei sienai, paviršius cinkuotas ir gruntuotas, padengtas miltelių sluoksniu, spalva-tokia pati kaip ir durų. Sandarinimas: 3-jų pusių EPDM sandarinimo profilis (tiekiamas nepritvirtintas).
Rankenų komplektas: apvalaus profilio rankenos iš plieno, aptrauktos juoda plastmase (tvirtai sujungtos su skydeliu, lenkiamos), tinkamos paprasto liežuvėlio raktams ir profiliniams cilindrams.

   
 

Visos teisės saugomos @ UAB "PYTO" Panevėžys - Garažo vartai - Kiemo vartų automatika - Pramoniniai vartai - Krovimo technika - Durys

UAB “PYTO” - oficialus "Hörmann Lietuva" atstovas.